MÖBLER / Bord / Slagbord 9201684
nr 920 1684
SLAGBORD
, längd: 110 cm, djup: 2x67 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:20:11
23/10 20:23:05
150 kr
26/10 21:08:13